BibleQuote
biblický program pro
Windows i AndroidHome O programu Ke stažení Problémy a řešení Links
Kontakt a objednávka


Dříve, než si budete objednávat nějaký modul, pozorně si přečtěte následující:


– Přečtěte si oddíl Problémy a řešení a ubezpečte se, že vám uvedené problémy nevadí. Není v mých silách tyto programové problémy odstranit.

– Před objednáním  některého z modulů si stáhněte jeho demoverzi a ubezpečte se, že nemáte žádné problémy s jejím používáním (případná reklamace u plné verze je dosti problematická, neboť se jedná o sotware a tedy jeho navrácení je prakticky nemožné).

– Biblické moduly je možné používat jak v programu pod Windows (u jedné licence na všech vlastních PC fyzické osoby za podmínky, že vždy bude spuštěna pouze jedna verze), tak současně u platformy Android (moduly jsou stejné jako pro Windows, jen u Androidu se používají zazipované) mohou být používány vždy pod jedním účtem (pokud si někdo účet změní, může si modul přenést do nového). Bohužel s jinými než biblickými moduly mohou být u Androidové verze problémy. Jedna licence platí současně pro Windows i Android.

– Po zaslání objednávky (při níž, prosím, uveďte své fakturační údaje) na níže uvedený kontakt vám budou zaslány konkrétní informace o platbě a po zaplacení odpovídající částky na číslo uvedeného účtu vám bude zasláno heslo k otevření zaheslovaného modulu a též faktura (nejsem plátcem DPH!). Hesla u modulů se nebudou měnit, a proto budete mít právo si v budoucnu stáhnout upravené verze bez dalších polatků (i pokud by se u některého modulu zvedla cena).

– Ač to nerad uvádím, je to přesto nutné zdůraznit – objednávkou se také zavazujete k tomu, že nebudete šířit nelegální kopie.

Email: BibleQuoteCZ@seznam.cz
„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich